Hakkımda

Merhaba, ben Burak. 1 Ocak 2000 Osmaniye doğumluyum ve Düzce'de yaşıyorum. Şu an Özel Uğur Temel Lisesi'nde 12.Sınıf öğrencisiyim. Koyu bir Galatasaray taraftarıyım. 

Hedeflerim

  1. İlk ve asıl hedefim ingilizcemi geliştirmek.
  2. PHP alanında uzmanlaşmak. Ve daha sonrasında swift'e yönelmek.
  3. **
  4. **
  5. **

Hobilerim

Galatasaray maçlarını, maç özetlerini izlemek. Her ne kadar kötü internet sebebi ile uzun süredir oynayamasamda Counter Strike Global Offensive oynamayı çok severim. Ayrıca belirtmek isterim ki kitap okumaktan nefret ederim.


Neler Yaptım

Bundan yaklaşık 4 yıl önce ile web tasarıma merak sardım. Bir web sitesi nasıl yapılır, web sitesi yapmak için neler gerekli gibi soruları araştırarak o günlerde oldukça popüler olan Bedava-Sitem ile tanıştım. Burada biraz temel bilgiler öğrendikten sonra başka arayışlar içine girdim. O aralar popüler olmaya başlayan bedava forum kurma sitesi olan 10TL.NET ile tanıştım. Ve belli bir süre MyBB ile uğraştım tabii ki WordPress ile tanışmamda çok geç olmadı. Kısa bir süre WordPress ile ilgilendikten sonra bir sitede editörlük yapmaya başladım, o zamanlar oldukça bilinen bir şey değildi ya da benim karşılaştığım kişiler bu konuda bilgili değildi. Bu sitede hem yazı yazıyor hem WordPress ile ilgileniyor, hemde temada değişiklikler yapıyordum. Tabii belli bir süre sonra bu platformların bana göre olmadığını, beni tatmin etmediğini anladım.

Bir süre HTML&CSS ve WordPress ile ilgilendikten sonra bu işlerin bana göre olmadığını düşündüm. Ve uzunca bir süredir ilgilenmiyordum. Aslında bu işin tam bana göre olduğunu anladığımda geç oldu. Şu an PHP'de kendimi geliştirmeye çalışıyorum, şu an görmüş olduğunuz bu site wordpress alt yapısı ile değil, tamamen el emeği ilk scriptim ile hazırlandı.