PHP

Ücretsiz PHP Müşteri Destek Scripti

Tekrardan merhaba, üzerinde çalıştığım müşteri destek scriptini bugün sizinle paylaşıyorum. PHP ve PDO ile geliştirdiğim bu scriptin bazı özelliklerinden bahsetmek istiyorum.

1. Üye kayıt sistemi
  2. Bakiye sistemi
  3. Ürün ekleme, silme ve ürün demo ve açıklaması
  4. Destek bildirim sistemi
  5. Üye, Yasaklı Üye ve Admin rütbeleri
  6. Satın alınan ürünler admin onayı sonrası indirme linki ekleme. (Bu sayede scriptlerinizi domaine lisanslayıp, üyeye teslim edebileceksiniz)
  7. Banka hesap numaraları gösterimi

Sistem özellik olarak şuan bu kadar özellik taşıyor. Ancak ilerleyen dönemlerde bir güncelleme ile sistemi geliştirip yeni sürümlerini paylaşmayı düşünüyorum. Aşağıda bulunan linklerden demo ve indirme adreslerini görebilirsiniz. İsterseniz aşağıdan ekran görüntülerine bakabilirsiniz.

Kurulum

1. Aşağıda indirme linkinden dosyayı indirin.
  2. İndirdiğiniz musteri-destek.rar dosyasının içinden çıkan musteri klasörünün içinden çıkan dosyaları kurulacak dizine yükleyin.
  3. src klasörünün içinde bulunan baglan.php dosyasını açıp gerekli veritabanı ayarlarını yapın.
  4. Eğer işlemleri doğru yaptıysanız sorunsuz şekilde çalışacaktır.

Admin Giriş Bilgileri

Mail: admin@gmail.com

Şifre: admin

DEMO - İNDİR

Admin gözünden                                  

Kullanıcı Gözünden

Burak Erikan - Profil Resmi

Burak Erikan

Merhaba, ben Burak. 17 yaşında programlama öğrenmeye çalışan ve bilgisayar mühendisi olmak isteyen biriyim. Yıllardır tek hedefim ilk işimi Silikon Vadisinde bulmak ve teknoloji şirketlerinde adımın hatırlanmasını sağlamak.

Konuya Yorum Yap

Emre Sakar

hocam çok sağolun ama kredi düşmüyor.

Burak Erikan

Bilgilendirme için teşekkür ederim, gerekli düzenleme yapıldı ve indirme linki güncellendi.

RECEP USLU

Hocam kredi 0₺ iken Ürünler > Satın al butonuna tıklayınca herhangi bir uyarı vermemektedir.

Burak Erikan

@Recep Uslu, tam olarak anlayamadım. Eğer kullanıcı bakiyesi yetersiz ise gerekli bildirimi yapıyor ve ürün alma işlemi başarısız oluyor.

Mert

Merhaba, keşke hocam bir de ana sayfa tadında ürünleri sergileyebileceğimiz bir yer koysaydınız. Bu haliyle bile güzel olmuş ellerinize sağlık, birde daha geliştirmeye devam edecek misiniz?

Burak Erikan

@Mert, yeni özellikler eklemeyi düşünüyorum ancak daha aklıma fikir yok, önerileriniz varsa info@burakerikan.com.tr mailime gönderirseniz değerlendirebilirim :)

egemen korkmaz

hocam kurduk ama calistiramadık http://www.korkmazgroup.com.tr/ Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/workhard/public_html/korkmazgroup.com.tr/src/baglan.php:1) in /home/workhard/public_html/korkmazgroup.com.tr/src/baglan.php on line 10 Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/workhard/public_html/korkmazgroup.com.tr/src/baglan.php:1) in /home/workhard/public_html/korkmazgroup.com.tr/src/baglan.php on line 10 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/workhard/public_html/korkmazgroup.com.tr/src/baglan.php:1) in /home/workhard/public_html/korkmazgroup.com.tr/header.php on line 70

Gökhan Karaoğlu

başkan kurdum, giriş kullanıcı adı şifre ekranı geliyor bilgileri girip giriş yap dediğim zaman, SQLSTATE[HY000] [2002] php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known hatası veriyor. Sebebi Nedir?

Burak Erikan

@Egemen Korkmaz, gerekli hatanın çözümünü yaptık seninle.

Burak Erikan

@GÖKHAN KARAOĞLU, gerekli açıklamayı mail adresinize gönderdim.

Kubilay YILDIRIM

Öncellikle emeğin için teşekkür ederiz. Demosunu kullandım güzel bir paylaşıma benziyor fakat kurduğumda SQLSTATE[HY000] [2002] php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known Diye bir hata göstermekte ve CSS leri görmüyor sanırım.

Burak Erikan

@Kubilay YILDIRIM, veritabanı bağlantısı sırasında sunucu ip adresini yanlış yazmışsınız gib gözüküyor, eğer problemi çözemezseniz facebook ya da instagram üzerinden ulaşırsanız daha hızlı yanıt verebilirim.

Eray

Merhaba hocam sistem çok güzel fakat örneğin bir müşteri bir üründen 7 tane satın almak istiyor bunun için nasıl ürün adedi sistemi yapabiliriz en azından kolay ise yardımcı olabilir misiniz?

Burak Erikan

@Eray, en kısa zamanda yeni bir güncelleme yapıp o özelliği eklemeyide planlıyorum. Takipte kalın :)